Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Inez

Është emri yt Inez? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Agnes
Djem me tinguj të ngjashëm:Inis, Innes, Inys, Ionas, Inias, Ionnes, Inze, Ioannis
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ines, Inesa, Inneke, Iniga, Inci, Inoke, Inga, Inoeska
Vlerësimi:
4.5/5
yje 87 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 45 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18390 Inez's në Facebook. Pozicioni #3628
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga InezPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Inez? Voto për emrin tënd


Është emri yt Inez? Voto për emrin tënd