Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Francesca

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Francesca.
Është emri yt Francesca? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Franciscus
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans
Vajza me tinguj të ngjashëm:Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis, Franze
Vlerësimi:
4.5/5
yje 167 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 100 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 99 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 154 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 153 vota
Pseudonime:Franci, Fra, Cesa, Ceska, Minnie, Franc, Eka, Franch
Emrat e vëllezërve:Renato, Darjus, Xhulio
Emrat e motrave:Inesa, Paola, Grasiela, Erilda, Lusiana
Facebook:

+/- 75795 Francesca's në Facebook. Pozicioni #1169
Kategoritë:Emrat me 9 shkronja - Top 100 italian emrat - Emrat përfundon në A - Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore italian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Vështirë për të kujtuar emrat - Vështirë për të shkruar emrat
Komente nga Francesca


Francesca ( 14 vjeç) 2016-07-29
Eshte I bukur por nuk I di kuptimi e prejardhjes
Francesca ( 14 vjeç) 2017-02-23
me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Francesca? Voto për emrin tënd


Është emri yt Francesca? Voto për emrin tënd