Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Francesco

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Francesco.
Është emri yt Francesco? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Një francez
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Franciscus
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Franco, Francisco, Franz, Frankie, Frank, Frans, Franziskus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, Francis, France
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 64 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31370 Francesco's në Facebook. Pozicioni #2364
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat Top1000 amerikanë në 1994
Komente nga FrancescoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Francesco? Voto për emrin tënd


Është emri yt Francesco? Voto për emrin tënd