Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frankie

Është emri yt Frankie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Frank
Djem me tinguj të ngjashëm:Franko, Francesco, Franco, Francisco, Franz, Frank, Frans, Franziskus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francesca, Frances, Franci, Franceska, Fiorenza, Franziska, France, Francis
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 127490 Frankie's në Facebook. Pozicioni #761
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga FrankiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frankie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frankie? Voto për emrin tënd