Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abel

Është emri yt Abel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hevel
Variante:Hevel
Djem me tinguj të ngjashëm:Abilio, Abiel, Avel, Able, Aapeli, Ap-Howell, Abihail, Abell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abla, Aviola, Avila, Apulia, Ablah, Apple, Abella, Avyola
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 59 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 58 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 85 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 86 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 59140 Abel's në Facebook. Pozicioni #1454
Kategoritë:Emrat biblikë - Emrat e shkurtër - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1944
Komente nga AbelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abel? Voto për emrin tënd