Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aibel

Është emri yt Aibel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Aibeltje
Djem me tinguj të ngjashëm:Abel, Abilio, Abiel, Avel, Able, Aapeli, Ap-Howell, Abihail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abla, Aviola, Avila, Apulia, Ablah, Apple, Abella, Avyola
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90 Aibel's në Facebook. Pozicioni #199353
Kategoritë:Top 100 anglisht emrat - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga AibelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aibel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aibel? Voto për emrin tënd