Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aviola

Është emri yt Aviola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abel, Abilio, Abiel, Avel, Able, Aapeli, Ap-Howell, Abihail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abla, Avila, Apulia, Ablah, Apple, Abella, Avyola, Avilia
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Buletin
Emrat e motrave:Enkelejda, Alketa
Facebook:

+/- 70 Aviola's në Facebook. Pozicioni #240030
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat Girl duke filluar me A
Komente nga AviolaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aviola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aviola? Voto për emrin tënd