Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Apulia

Është emri yt Apulia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abel, Abilio, Abiel, Avel, Able, Aapeli, Ap-Howell, Abihail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abla, Aviola, Avila, Ablah, Apple, Abella, Avyola, Avilia
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Apulia's në Facebook. Pozicioni #4180752
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ApuliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Apulia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Apulia? Voto për emrin tënd