Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirsilda

Është emri yt Mirsilda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Markild
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marsilda, Marcellette, Margalit, Marigold, Marcelt, Margalita, Marcela Duda, Maria Claudia
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Silda, Cil
Emrat e vëllezërve:Ymerlind, Blendi, Besart
Emrat e motrave:Klementina, Junilda, Igerta
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Mirsilda


Mirsilda ( 19 vjeç) 2017-05-15
jo
Mirsilda ( 19 vjeç) 2017-05-15
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirsilda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirsilda? Voto për emrin tënd