Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Margalit

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Margalit.
Është emri yt Margalit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:zbukurim
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Margalita
Djem me tinguj të ngjashëm:Markild
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marsilda, Marcellette, Marigold, Mirsilda, Marcelt, Margalita, Mei Hersield, Marcela Duda
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 625 Margalit's në Facebook. Pozicioni #48061
Kategoritë:
Komente nga MargalitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Margalit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Margalit? Voto për emrin tënd