Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bellanira

Është emri yt Bellanira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bleynner, Belmiro, Ballinamore, Beli Mawr, Bloemer, Bleiner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Blinera, Belemir, Bella Marie, Belmir
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Bellanira's në Facebook. Pozicioni #207335
Kategoritë:
Komente nga BellaniraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bellanira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bellanira? Voto për emrin tënd