Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dana

Është emri yt Dana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Daniel
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dian, Deana, Dona, Dania
Vlerësimi:
4/5
yje 292 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 179 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 180 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 181 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 276 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 273 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 448425 Dana's në Facebook. Pozicioni #238
Kategoritë:Emra daneze - Top 100 çek emrat - Top 100 korean emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore korean emrat vajzë - Popullore hebraik emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga Dana


Edna ( 14 vjeç) 2015-11-05
aspak

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dana? Voto për emrin tënd