Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dijana

Është emri yt Dijana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Diana
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijon, Dejan, Dajen, Djim, Dkm, Dickson, Dawson, Digon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dajana, Dejana, Dejna, Dajanae, Digna, Dagian, Dojyna, Dasmine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9950 Dijana's në Facebook. Pozicioni #5956
Kategoritë:Emrat sllovake - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga DijanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dijana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dijana? Voto për emrin tënd