Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dejan

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dejan.
Është emri yt Dejan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pajtuar Perëndisë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Dejana, Deyan
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijon, Dajen, Djim, Dkm, Dickson, Dawson, Digon, Dixon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dajana, Dijana, Dejana, Dejna, Dajanae, Digna, Dagian, Dojyna
Vlerësimi:
5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Deki
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 36720 Dejan's në Facebook. Pozicioni #2077
Kategoritë:Emrat serbë - Top 100 slloven emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy
Komente nga DejanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dejan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dejan? Voto për emrin tënd