Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dijon

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dijon.
Është emri yt Dijon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dejan, Dajen, Djim, Dkm, Dawson, Dickson, Digon, Dixon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dajana, Dijana, Dejana, Dejna, Dajanae, Digna, Dagian, Dojyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Jo, Joni
Emrat e vëllezërve:Jo, Liam
Emrat e motrave:Jo, Kaltrina, Donita
Facebook:

+/- 1950 Dijon's në Facebook. Pozicioni #20950
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Emrat Top1000 amerikanë në 1991
Komente nga DijonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dijon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dijon? Voto për emrin tënd