Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zeus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zeus.
Është emri yt Zeus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Diana, Diokles, Diomedes, Dionysos, Iau, Διομηδης, Διωνη, Διονυσος, Diodotus, Διοκλης
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoi, Zoja, Zak, Zaki, Zay, Zeke, Zahi, Zakai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoe, Zoa, Zo, Zoey, Ziza, Zia, Zoie, Zoya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12575 Zeus's në Facebook. Pozicioni #4935
Kategoritë:Emrat greke - Popullore arab emrat boy
Komente nga ZeusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zeus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zeus? Voto për emrin tënd