Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zahi

Është emri yt Zahi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:زاهية
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoi, Zoja, Zak, Zeus, Zaki, Zay, Zeke, Zakai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoe, Zoa, Zo, Zoey, Ziza, Zia, Zoie, Zoya
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3175 Zahi's në Facebook. Pozicioni #14533
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga ZahiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zahi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zahi? Voto për emrin tënd