Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zoe

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zoe.
Është emri yt Zoe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Zoya, Зоја
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoi, Zoja, Zak, Zeus, Zaki, Zay, Zeke, Zahi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoa, Zo, Zoey, Ziza, Zia, Zoie, Zoya, Zakiyah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 259 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 155 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 154 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 154 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 234 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 232 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 177245 Zoe's në Facebook. Pozicioni #566
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Emrat me 3 shkronja - Emrat popullore Twente - Popullore italian emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga ZoePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zoe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zoe? Voto për emrin tënd