Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zija

Është emri yt Zija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoi, Zoja, Zak, Zeus, Zaki, Zay, Zeke, Zahi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoe, Zoa, Zo, Zoey, Ziza, Zia, Zoie, Zoya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Po, Poo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo, Sumeja, Hansa
Facebook:

+/- 220 Zija's në Facebook. Pozicioni #101252
Kategoritë:emrat Boy përfundon në A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Zija


Zija ( 13 vjeç) 2019-04-18
Joo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zija? Voto për emrin tënd