Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zoja

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zoja.
Është emri yt Zoja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Jetë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zoë
Djem me tinguj të ngjashëm:Zoi, Zak, Zeus, Zaki, Zay, Zeke, Zahi, Zakai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zoe, Zoa, Zo, Zoey, Ziza, Zia, Zoie, Zoya
Vlerësimi:
4/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Zysh, Zoga, Xoxi, Jo
Emrat e vëllezërve:Emanuel
Emrat e motrave:Pashkja, Hanna, Marija, Matilda, Mirjeta, Maria, Ina, Prena
Facebook:

+/- 465 Zoja's në Facebook. Pozicioni #59267
Kategoritë:Emrat me 4 shkronja - Popullore slloven emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 shkronja
Komente nga Zoja


Zoja ( 19 vjeç) 2017-01-12
Shum I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zoja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zoja? Voto për emrin tënd