Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marija

Është emri yt Marija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Maria
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 112 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 72 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 107 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Zoja
Facebook:

+/- 57635 Marija's në Facebook. Pozicioni #1482
Kategoritë:Emrat Holandez - Top 100 slloven emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë




Komente nga Marija



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marija? Voto për emrin tënd