Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marcus

Është emri yt Marcus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Demarcus, Jamar, Jamarcus, Lamarcus, Lamark, Lamarque, Marcellus, Marchetto, Marcia, Marcio, Marcius, Marco, Marcos, Marek, Mark, Marko, Markos, Marks, Markus, Marky, Marquitos, Marx
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Markus, Maurice, Marx
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 147 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 108 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 108 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 108 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 140 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 381385 Marcus's në Facebook. Pozicioni #299
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore çek emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga MarcusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marcus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marcus? Voto për emrin tënd