Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marek

Është emri yt Marek? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Marcus
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Maurice, Markus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mrika, Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 124 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 80 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 120 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 119 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21235 Marek's në Facebook. Pozicioni #3239
Kategoritë:Emrat polish - Top 100 çek emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 polonisht emrat - Popullore çek emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga MarekPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marek? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marek? Voto për emrin tënd