Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mrika

Është emri yt Mrika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirko, Mark, Marquise, Maris, Marc, Marcus, Markus, Maurice
Vajza me tinguj të ngjashëm:Margo, Merisa, Marisa, Marika, Morisa, Merise, Maurizia, Mercy
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Rrika, Megi
Emrat e vëllezërve:Nol
Emrat e motrave:Rafaela
Facebook:

+/- 230 Mrika's në Facebook. Pozicioni #98737
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Mrika


Mrika 2016-04-24
Dua ta di kuptimin e Emrit Mrika

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mrika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mrika? Voto për emrin tënd