Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Eda

Është emri yt Eda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ede
Djem me tinguj të ngjashëm:Eid, Edi, Eddie, Eyad, Ed, Eddy, Etu, Edu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Edita, Eida, Eta, Editta, Etta, Edith, Edda, Ety
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Edush
Emrat e vëllezërve:Xhan, Lorik, Edi, Sajmir, Dejvi, Emi, Eraldo
Emrat e motrave:Ditjona, Klodjana, Elvisa, Dea, Ermelinda
Facebook:

+/- 14480 Eda's në Facebook. Pozicioni #4395
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Emrat me 3 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore turk emrat vajzë - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë
Komente nga Eda


Eda ( 30 vjeç) 2016-04-24
I lezecem
Eda ( 20 vjeç) 2018-12-31
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Eda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Eda? Voto për emrin tënd