Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elvisa

Është emri yt Elvisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvis, Eliphaz, Ealuvig, Elves
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elifsu, Elpis, Elfego, Elvika, Elif Beyza, Eylül Başak, Elif Su, Eelpaz
Vlerësimi:
3.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Visa, Ellyy, Lop, Pufte
Emrat e vëllezërve:Ervis, Edmond, Avdi
Emrat e motrave:Eliza, Enisa, Erjona, Eda, Esterina, Bleona, Rajmonda
Facebook:

+/- 755 Elvisa's në Facebook. Pozicioni #42041
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga ElvisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elvisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elvisa? Voto për emrin tënd