Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Elifsu

Është emri yt Elifsu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elvis, Eliphaz, Ealuvig, Elves
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elvisa, Elpis, Elfego, Elvika, Elif Beyza, Eylül Başak, Elif Su, Eelpaz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Elifsu's në Facebook. Pozicioni #401878
Kategoritë:Popullore korean emrat vajzë
Komente nga ElifsuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elifsu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elifsu? Voto për emrin tënd