Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Avdi

Është emri yt Avdi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abbott, Abu Ubaida, Abid, Abdi, Abbot, Abd, Abed, Abbud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abida, Abeytu, Afet, Afedah, Afeda, Avivit, Abate, Avdotya
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Diu
Emrat e vëllezërve:Osman, Po
Emrat e motrave:Liridona, Rina, Po, Elvisa
Facebook:

+/- 435 Avdi's në Facebook. Pozicioni #62610
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AvdiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Avdi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Avdi? Voto për emrin tënd