Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abbot

Është emri yt Abbot? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abbott, Abu Ubaida, Abid, Abdi, Abd, Abed, Abbud, Abiud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abida, Abeytu, Afet, Afedah, Afeda, Avivit, Abate, Avdotya
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 430 Abbot's në Facebook. Pozicioni #63138
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga AbbotPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abbot? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abbot? Voto për emrin tënd