Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abdi

Është emri yt Abdi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abbott, Abu Ubaida, Abid, Abbot, Abd, Abed, Abbud, Abiud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abida, Abeytu, Afet, Afedah, Afeda, Avivit, Abate, Avdotya
Vlerësimi:
4/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16540 Abdi's në Facebook. Pozicioni #3978
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga AbdiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abdi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abdi? Voto për emrin tënd