Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Abbott

Është emri yt Abbott? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Abu Ubaida, Abid, Abdi, Abbot, Abd, Abed, Abbud, Abiud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Abida, Abeytu, Afet, Afedah, Afeda, Avivit, Abate, Avdotya
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1045 Abbott's në Facebook. Pozicioni #33127
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1888
Komente nga AbbottPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Abbott? Voto për emrin tënd


Është emri yt Abbott? Voto për emrin tënd