Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dejvi

Është emri yt Dejvi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Digby, Dassaev, Dsb, Djebhy, Diégp, Dassaiev, Dasayev, Do Gia Bao
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dizahab, Djeavy, Dacejova, Dioxippe, Dezba, Dzabba, Diosef, Diệc Phi
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Patate E Skuqur, Cufe, Peisazhi
Emrat e vëllezërve:Aldo
Emrat e motrave:Rosela, Eda, Damjana Mariana
Facebook:

+/- 150 Dejvi's në Facebook. Pozicioni #136057
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popullore grek emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat - Lehtë për të kujtuar emrat e djalë - Emrat me reagime pozitive jashtë vendit
Komente nga Dejvi


Dejvi ( 16 vjeç) 2017-11-06
me pelqen shume
Dejvi ( 12 vjeç) 2018-03-11
Shume i kenaqur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dejvi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dejvi? Voto për emrin tënd