Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Digby

Është emri yt Digby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dejvi, Dassaev, Dsb, Djebhy, Diégp, Dassaiev, Dasayev, Do Gia Bao
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dizahab, Djeavy, Dacejova, Dioxippe, Dezba, Dzabba, Diosef, Diệc Phi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1430 Digby's në Facebook. Pozicioni #26373
Kategoritë:
Komente nga DigbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Digby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Digby? Voto për emrin tënd