Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rei

Është emri yt Rei? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Roi, Roy, Rey, Ray, Re, Reo, Roar, Reaiah
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rea, Raya, Rae, R.h, Rh, Raaya, Reia, Roor
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Futbollist, Rei Manaj, Reush
Emrat e vëllezërve:Nuk Kam, Klei
Emrat e motrave:Nuk Kam, Emi, Ajla, Graciela
Facebook:

+/- 11865 Rei's në Facebook. Pozicioni #5150
Kategoritë:Emrat japoneze - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore fa emrat boy - shpallë lehtë emrat boy - Popullore italian emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat boy - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga Rei


Rei ( 22 vjeç) 2016-05-02
Shqiptar
Rei ( 14 vjeç) 2017-03-24
Jam shume i gezuar per kete emer pasi kam emrin e futbollistit te Shqiperise Rei Manaj dhe shoket keshtu me therrasin. Dhe kur te rritem dua te behem futbollist si ai.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rei? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rei? Voto për emrin tënd