Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marbi

Është emri yt Marbi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Merv, Morph, Murphy, Morf, Maruf, Manroop, Merab, Maroof
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marvi, Merva, Merve, Marva, Morva, Marfa, Mervi, Minerva
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Marbi's në Facebook. Pozicioni #168788
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga MarbiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marbi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marbi? Voto për emrin tënd