Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Minerva

Është emri yt Minerva? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Minervina
Djem me tinguj të ngjashëm:Merv, Morph, Murphy, Morf, Maruf, Manroop, Merab, Maroof
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marvi, Merva, Merve, Marva, Morva, Marfa, Mervi, Merope
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22355 Minerva's në Facebook. Pozicioni #3103
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga MinervaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Minerva? Voto për emrin tënd


Është emri yt Minerva? Voto për emrin tënd