Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Merve

Është emri yt Merve? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Merv, Morph, Murphy, Morf, Maruf, Manroop, Merab, Maroof
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marvi, Merva, Marva, Morva, Marfa, Mervi, Minerva, Merope
Vlerësimi:
4/5
yje 125 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 117 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 116 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Andi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11800 Merve's në Facebook. Pozicioni #5169
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Top 100 ukrainisht emrat - Popullore turk emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore ukrainisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Merve


Merve ( 16 vjeç) 2017-12-24
super

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Merve? Voto për emrin tënd


Është emri yt Merve? Voto për emrin tënd