Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Najada

Është emri yt Najada? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nesto, Nuzhat, Naqqaad, Nashat, Naqqad, Nishad, Niegit, Nishit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nikita, Najat, Naquita, Nakato, Nguyet, Nesta, Ngô Thị Hoài, Nakitha
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nada, Ada, Po, Naja
Emrat e vëllezërve:Enriesko, Sajmir, Gesti, Po,klaudio
Emrat e motrave:Najada, Xhulia, Lisa, Po, Merushe
Facebook:

+/- 300 Najada's në Facebook. Pozicioni #81438
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat me vlerësimin më të lartë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Emrat Girl me vlerësimin më të lartë - Vështirë të shpallë emrat në anglisht
Komente nga Najada


Najada ( 3 vjeç) 2016-09-27
dua te di prejardhjan e emrit tim
Najada ( 28 vjeç) 2016-12-21
Me pelqen esht emer mitik
Najada ( 22 vjeç) 2017-02-08
Super
Nevjola ( 23 vjeç) 2017-03-07
Emri me I bukur me bote
Nevjola ( 23 vjeç) 2017-03-07
Emri me I bukur me bote
Najada Emri Me I Bukur Ne Bot ( 22 vjeç) 2017-12-04
Najada
Najada ( 21 vjeç) 2018-06-15
nice
Najada ( 21 vjeç) 2018-06-15
nice

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Najada? Voto për emrin tënd


Është emri yt Najada? Voto për emrin tënd