Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nikita

Është emri yt Nikita? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Variante:Никита
Djem me tinguj të ngjashëm:Nesto, Nuzhat, Naqqaad, Nashat, Naqqad, Nishad, Niegit, Nishit
Vajza me tinguj të ngjashëm:Najada, Najat, Naquita, Nakato, Nguyet, Nesta, Ngô Thị Hoài, Nakitha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 414 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 267 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 268 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 269 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 372 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 364 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 91230 Nikita's në Facebook. Pozicioni #1014
Kategoritë:Emrat rusë - Top 100 Hindi emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore rusisht emrat boy - Popullore çek emrat vajzë - Popullore danez emrat vajzë - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga NikitaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nikita? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nikita? Voto për emrin tënd