Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nicolaas

Është emri yt Nicolaas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nikolaos
Variante:Claas, Clasina, Clausina, Clausine, Colas, Colet, Coleta, Coletha, Coletta, Coletus, Colien, Colijn, Colin, Colita, Colla, Colleta, Kla, Klaas, Klaasje, Klaaske, Klaassien, Klaassina, Klaes, Klaois, Klas, Klasien, Klasina, Klasinus, Klasje, Klaske, Klazien, Klaziena, Klazina, Klazines, Klazinus, Kleis, Kleiske, Kleiskje, Kleüsien, Klijn, Kole, Koletta, Kolijn, Laas, Likele, Lykele, Lykle, Miklós, Nic, Nichol, Nicholas, Nick, Nicky, Niclas, Nico, Nicol, Nicola, Nicolai, Nicolas, Nicolay, Nicolet, Nicoletta, Nicolette, Nicolien, Nicolina, Nicoline, Nicolle, Nicolo, Nieke, Nielsine, Nika, Nikai, Niki, Nikita, Nikki, Nikkie, Nikky, Niklas, Nikolai, Nikolaj, Nikolaos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nikolas, Nicolas, Nicklaus, Nikolaus, Nicholas, Nikolaos, Niklaus, Nichols
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nachaleez, Nicolasa, Nikolka, Nashaliz, Najakkuluk, Nazlija, Nazya Eliz, Nikolija
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1785 Nicolaas's në Facebook. Pozicioni #22328
Kategoritë:emrat aa - Emrat Holandez - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga NicolaasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicolaas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicolaas? Voto për emrin tënd