Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nicklaus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nicklaus.
Është emri yt Nicklaus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nikolas, Nicolas, Nikolaus, Nicholas, Nikolaos, Niklaus, Nicolaas, Nichols
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nachaleez, Nicolasa, Nikolka, Nashaliz, Najakkuluk, Nazlija, Nazya Eliz, Nikolija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1730 Nicklaus's në Facebook. Pozicioni #22860
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga NicklausPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicklaus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicklaus? Voto për emrin tënd