Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nikolaos

Është emri yt Nikolaos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Variante:Clas, Kolya, Mikol, Mikolaj, Mikolas, Nels, Niccolo, Nicholaus, Nichole, Nicholl, Nichols, Nickie, Nicklas, Nickolas, Nicolaas, Nicolae, Nicolaus, Nicoll, Nicu, Niek, Niels, Nik, Nikko, Niklaus, Niko, Nikolaas, Nikolas, Nikolaus, Nil, Nils, Νικολαος
Djem me tinguj të ngjashëm:Nikolas, Nicolas, Nicklaus, Nikolaus, Nicholas, Niklaus, Nicolaas, Nichols
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nachaleez, Nicolasa, Nikolka, Nashaliz, Najakkuluk, Nazlija, Nazya Eliz, Nikolija
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3265 Nikolaos's në Facebook. Pozicioni #14221
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga NikolaosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nikolaos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nikolaos? Voto për emrin tënd