Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nikolas

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nikolas.
Është emri yt Nikolas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nikolaos
Djem me tinguj të ngjashëm:Nicolas, Nicklaus, Nikolaus, Nicholas, Nikolaos, Niklaus, Nicolaas, Nickolas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nachaleez, Nicolasa, Nikolka, Nashaliz, Najakkuluk, Nazlija, Nazya Eliz, Nikolija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 64 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nik, Nikolici, Niko
Emrat e vëllezërve:Matias, Agamemnon, Agisilaos, Filan
Emrat e motrave:Filani
Facebook:

+/- 16310 Nikolas's në Facebook. Pozicioni #4004
Kategoritë:Emrat greke - Emrat me 7 shkronja - Popullore fund emrat boy - Popullore çek emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore letonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje
Komente nga NikolasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nikolas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nikolas? Voto për emrin tënd