Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nicholas

Është emri yt Nicholas? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicolaas
Variante:Colen, Colette, Coley, Collen, Collett, Collins, Collyn, Colyn, Klaus, Kollin, Mykola, Nickan, Nikolao, Nikolina, Νικολας, Никола, Николина, Николче
Djem me tinguj të ngjashëm:Nikolas, Nicolas, Nicklaus, Nikolaus, Nikolaos, Niklaus, Nicolaas, Nichols
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nachaleez, Nicolasa, Nikolka, Nashaliz, Najakkuluk, Nazlija, Nazya Eliz, Nikolija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 36 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 479930 Nicholas's në Facebook. Pozicioni #221
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Anglisht - Popullore çek emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1920
Komente nga NicholasPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nicholas? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nicholas? Voto për emrin tënd