Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Collins

Është emri yt Collins? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Nicholas
Djem me tinguj të ngjashëm:Cleomenes, Clemens, Caelinus, Clunainach, Clunes, Clancy, Caecilianus, Clemmons
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clemence, Clemencia, Clemance, Celnse, Calinca, Claennis, Clemes, Clemency
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22595 Collins's në Facebook. Pozicioni #3080
Kategoritë:Top 100 Swahilian emrat - Popullore rusisht emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga CollinsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Collins? Voto për emrin tënd


Është emri yt Collins? Voto për emrin tënd