Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clemens

Është emri yt Clemens? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Clem, Cleme, Clemence, Clemency, Clement, Clemente, Clementia, Clementiana, Clementien, Clementius, Clements, Clemmie, Kelemen, Klemenis, Klemens, Klement, Klementia, Kliment
Djem me tinguj të ngjashëm:Cleomenes, Collins, Caelinus, Clunainach, Clunes, Clancy, Caecilianus, Clemmons
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clemence, Clemencia, Clemance, Celnse, Calinca, Claennis, Clemes, Clemency
Vlerësimi:
5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3665 Clemens's në Facebook. Pozicioni #13042
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga ClemensPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clemens? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clemens? Voto për emrin tënd