Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Klement

Është emri yt Klement? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Clemens
Djem me tinguj të ngjashëm:Klint, Kleant, Kleanti, Kelmend, Kliment, Kalmant, Keeland, Kyle Matthew
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klinta, Kalindi, Kalanit, Kalinda, Klementia, Kallanity
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Klement's në Facebook. Pozicioni #68100
Kategoritë:Emrat hungareze - Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga KlementPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Klement? Voto për emrin tënd


Është emri yt Klement? Voto për emrin tënd