Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kleant

Është emri yt Kleant? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Klement, Klint, Kleanti, Kelmend, Kliment, Kalmant, Keeland, Kyle Matthew
Vajza me tinguj të ngjashëm:Klinta, Kalindi, Kalanit, Kalinda, Klementia
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Arta, Kleanti
Emrat e motrave:Bora, Arta
Facebook:

+/- 65 Kleant's në Facebook. Pozicioni #248297
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Kleant


Kleant ( 16 vjeç) 2018-02-13
Po emri im me pelqen shum

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kleant? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kleant? Voto për emrin tënd