Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clemence

Është emri yt Clemence? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clemens
Djem me tinguj të ngjashëm:Cleomenes, Collins, Clemens, Caelinus, Clunainach, Clunes, Clancy, Caecilianus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clemencia, Clemance, Celnse, Calinca, Claennis, Clemes, Clemency, Clémence
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6280 Clemence's në Facebook. Pozicioni #8536
Kategoritë:Top 100 francez emrat - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1904
Komente nga ClemencePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clemence? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clemence? Voto për emrin tënd