Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cleomenes

Është emri yt Cleomenes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Collins, Clemens, Caelinus, Clunainach, Clunes, Clancy, Caecilianus, Clemmons
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clemence, Clemencia, Clemance, Celnse, Calinca, Claennis, Clemes, Clemency
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Cleomenes's në Facebook. Pozicioni #1266673
Kategoritë:
Komente nga CleomenesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cleomenes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cleomenes? Voto për emrin tënd